Access Bars

Co je Access Bars?

Access Bars je metoda , která pracuje s 32 body na hlavě.
Co se potom stane? K čemu nám to je?

Naše bytost, když si vybírá, tělo, do kterého se bude inkarnovat,  tak velmi dobře ví, jaké úkoly tady v této realitě chce splnit. A vybere si také dobrovolně tuto realitu, kde jsou dva druhy energií - černá a bílá, Jing a jang…světlo a temnota…o tom mluví ostatně mnoho dalších modalit.
Zvolí si tělo, zvolí si úkoly, mnohdy ne úplně jednoduché, ale je to její volba, ví, že vše je možné splnit, vykonat, prožít a posunout se dál. Ale má to jedno ALE. Zvládne opravdu všechny úkoly, ať jsou jakkoliv těžké za předpkladu, že zůstane napojena na zdroj, na energetický zdroj, z  kterého přišla. A to napojení umožňuje 32 bodů na hlavě, tzv. Bars.

Těsně po narození jsou otevřeny, ale díky duální realitě a nerovnováze energií se velmi brzy zavřou tzv. pevnými úhly pohledu, které vytvořila tato realita. Nejsou naše, ale vytvářejí omezení, závěry, limity…energeticky se tyto body velmi rychle zavřou a bytost přestane být na zdroj napojena.

Neví tedy, jak splnit ty úkoly, které si vybrala, nemůže žít život v lehkosti a radosti. Zůstane jen mozek. Ano,  je to úžasný orgán, který řídí naše fyzické tělo a pomáhá nám tvořit v této realitě, ale nedokáže napojit duši, bytost, na její energetický zdroj.

Gary Dougles to před více než 30 lety chenelingem  navnímal a podařilo se mu to i  vědecky dokázat. Před spuštěním Bars a po aplikaci Bars je množství uvolněné energie kolem hlavy mnohonásobně větší.

Co je to za energii? 

Je to uvolňující se energie, která zavřela 32 bodů na hlavě. K uzavření dojde většinou kolem 3 let našeho života, ano tak brzy, někdy i dřív, díky nerovnováze a převaze těžkých energií této reality. Jak dlouho se nám tam ty bloky, omezení a limitace vytvářejí, tak dlouho většinou trvá, než je odstaníme. Proto nestačí jít jen na jedno sezení, nebo kurz, ale velkým přínosem je, aby se Barsy staly součástí našeho života, našeho bytí.

A jak nejrychleji na to?

Většinou vás přitáhne energie, takže se někde o tom dozvíte, nebo vám to někdo poradí. Nebo si to chcete nejdřív vyzkoušet a přijdete na sezení (seznam praktiků najdete na stránkách AC.) Sezení může probíhat buď jako jen v aplikaci a spuštění bodu Bars a nebo jako fasilitace s Barsy nakonec, které všechny uvolněné a přeměněné energie fasilitací dokážou velmi rychle odplavit a rozpustit.

Pokud chcete opravdové změny, trvalé a nejen změny, ale dostat se daleko dál, za hranice této reality, potom je přínosem, aby se vám barsy staly součástí vašeho života. Jde to poměrně snadno, protože pokud dosáhnete praktika, tzn. máte základní kurz Access Bars, můžete potom výměny Barsů dostávat a dávat zadarmo, ale také je máte možnost jen dávat, prostě jako certifikovaný praktik. 

Skutečností je, že každá volba, kterou jsme kdy udělali, vytvořila to, co žijeme.

3 roky s Access Bars - začátek

Moje první setkání s Access bylo na semináři o čínské medicíně. Když už byl téměř konec, přišla paní a rozložila masážní lehátka.Pod mýma rukama ležela další  paní, kterou jsem neznala. Bylo nás tam asi 10. Podle instrukcí jsem ji přiložila moje ruce na určité body na hlavě a ona zase mě. Byla to jen malá ochutnávka a pozvánka na kurz, který se měl konat za týden.

Co to jako bylo? Proč tam vlastně přišla?

Již za tmy jsem sedla do auta a jela domů. Bylo mi tak nějak jinak, ale moje hlava zavelela: "Nesmysl, na žádný kurz nepůjdu, nepotřebuju to." Měla jsem před sebou celý týden a já to pustila z hlavy, vždyť už jsem se rozhodla. Ale celý týden byl takový zvláštní….jiné soudy, jiné moje závěry, všechno bylo tak nějak jinak. Co to jako je? Měla jsem lehkost a chaos dohromady, něco je jinak, ale CO … nikam nejdu. Jenže najednou jsem vnímala obrovskou těžkost, že bych tam nešla. Dokonce i představa mé hlavy, že tam nepůjdu, nebyla přesvědčivá. A tak jsem dorazila v únoru 2019 na svůj první kurz. Byl opravdu první, nikdy jsem na žádném jiném nebyla.

Co všechno je s Access Consciousness možné?

Celá modalita , která se zabývá otvíráním vědomí pomocí 32 bodů na hlavě, se jmenuje Access Consciousness (AC) a AC nabízí také mnoho dalších kurzů:

  • Základní kurz Access Bars vám ukáže základní nástroje, odstraní základní bloky a omezení, které vám nedovolí přijímat lehce energii ze zdroje a je hlavně o praxi, jak Barsy dávat , součástí je manuál a mapa bodů.

Další kurz je o nástrojích. Barsy nám otevřou body na hlavě, začnou se rozpouštět a přetvářet bloky a omezení, ale jak na to, abychom si je zase hned nevytvářeli?

  • O tom je Foundation - čtyřdenní kurz, který opravdu výrazně otočí pevné úhly pohledu.
  • Tělesné procesy…další 3 denní kurz..i tělo je vědomé…za mě to nejlepší, co jsem ve svém životě objevila, je zjištění , že tělo má vědomí, že je možné se ho ptát a komunikovat s ním a tak měnit všechna omezení těla, tzn. všechno, co nás trápí, co chceme zlepšit, odstranit, vyléčit. Nevyléčíme si to my, ale naše vědomé tělo,když mu spustíme ty správné energie.

A potom jsou další speciální a vyšší kurzy, které lze absolvovat, pokud již máme ty kurzy základní.

  • Kurz o entitách - něco, čeho se stále 90 % lidí bojí, ale přitom jsou součástí našeho vědomí a když to přijmeme a naučíme se s nimi pracovat jsou obrovským přínosem, přínosem pro vztahy, práci, peníze, tvorbu…
  • Kurz Být sám sebou - úžasný 3 denní kurz spolutvůrce AC Daina Heera
  • Výběr z možností - 3 denní kurz , který vede zakladatel Ac Gary Dougles

Je jich ještě mnohem více, je to jen o tom, které energie vás táhnou. 

Moje absolvované kurzy

Access Barss 3x, získání titulu  Bars fasilitátor..2019, 2020
Foundation 3x s Ivanou Faber, 2020, 2021
Globální Foundation s Gary Douglesem a Dainem Heerem 2021
3 denní kurz tělesných procesů, práce s těly 2020, 2021
(2x s Ivanou Faber, 1x s Andrew Gardela a Ivana Faber 2021)
Kurz energiií ESSE..práce s těly 2021
Kurz entity pro začátečníky 2020
Kurz entity pro pokročilé s Shanon O´hara
Kurz Být sám sebou s Dainem Heerem 2021
Pokročilý kurz výběr z možností s Garym Douglasem a Greis Douglas 2021

Poskytuji tyto osvobozující procesy

ACCESS BARS

Proces na uvolnění psychických i tělesných traumat. Sezení je velmi pohodlné, klient u toho leží a terapeut se dotýká 32 bodů na hlavě. Dojde k uvolnění elektromagnetických nábojů přepojení drah mozku při změně mozkových vln.

TĚLESNÉ PROCESY

pro mnohé ne úplně uchopitelná představa, co to je. Je to kontakt s tělem pomocí rukou, kde koliv na těle, kdy pomocí energií, kterou předáváme ze zdroje pomocí rukou, otvíráme vědomí těla. Energetické tělesné procesy tak opraví přesně to, co tělo potřebuje.I u tělesných procesů se využívá energie slova, spouštěcích vět, které spustí tu správnou energii o které si tělo právě žádá.

ENTITY

Facilitace a terapie na odblokování těžkých energií této reality - entity, démonické energie. Tuto problematiku mi umožnilo facilitovat absolvování dvou pokročilých kurzů o entitách z toho jeden u Shannon O´Hara. Nástroje a clearingy a mé dary a kapacity, které jsem v sobě otevřela mi umožňují s lehkostí facilitovat tuto problematiku napříč rodovými liniemi.

ESSE

Tělesné procesy s energií ESSE. Je to energie, která umožňuje unikátním způsobem měnit strukturu orgánů na molekulární úrovni. Je to velmi rychlý a účinný tělesný proces na vše, co se týká těla.

Terapie objednávky na : mfohlerova@centrum.cz (předmět Barsy)
SMS tel .774 872 662

Recenze

Celý život jsem měla jeden velký problém, nedokázala jsem mluvit na veřejnosti s více než 2 lidmi...a to jsem minimálně 2x do roka měla mluvit před svými zaměstnanci a hodnotit úspěchy firmy...nedostala jsem ze ebe ani slovo...v pondělí jsem šla na Barsy a a v pátek a v sobotu jsem měla 2 akce, kde jsem měla mluvit na veřejnosti a já jsem to zvládla, bez stresu a s lehkostí
Blanka, 42 let
Ze zdravotních důvodů jsem chtěla změnit práci , měla jsem nějaké možnosti, ale vždy jsem se na něco vymluvila...vždy mě zabrzdil strach a obavy...ma veškeré argumenty jsem vždy měla odpověd ...nojo jenže , ale...již po 2 sezení jsem změnila práci... stále na sobě pracuji, vrstev které se musí znehodnotit a přetvořit j e ještě hodně, ale již nemám strach...když se správně zeptám, vše jde s lehkostí a o tom jsou Barsy.
Hanka, 50 let
Rozdvojená osobnost, vyhodili ho již ze třetí práce, nyní téměř rok nepracoval, bolesti žaludku, slinění, začal se bát jezdit autem, bál se svých myšlenek, říkal, že druzí je slyší, silný kuřák, celý den trávil v posteli nebo u televize, živili ho rodiče...již po prvním sezení začal dodržovat nový režim...vstával v 8 hod ráno, začal si vařit, změnil jídelníček, začal běhat, pomáhat rodičům, za 14 dní sedl za volant, za měsíc si začal hledat práci...začal mít sny a přání a ví, že se mu splní...vždy se těší na další terapii, ještě je potřebuje, ale časem začne tyto úžasné nástroje používat sám.
Marcel, 20 let
Na barsech jsem byla poprvé v říjnu 2019, když jsem se rozhodovala, zda mám jít na operaci. Terapie mi pomohla rozhodnout se s lehkostí a bez strachu pro operaci. Celý měsíc, který mi do operace zbýval, jsem byla naprosto v pohodě a bez stresu z plánované operace. Potom jsem byla na barsech a tělesných procesech ještě několikrát. Chodila jsem skoro každý týden, protože jsem potřebovala vyřešit plno věcí. Po rozvodu jsem neměla zcela vyřešen vztah k manželovi. Barsy mi pomohly se na vše dívat s nadhledem, používat intuici a procházet životem s lehkostí. S manželem jsem již schopná komunikovat, aniž bych pociťovala nějakou lítost z toho, jak náš vztah skončil.
Renata, 53 let