Masáže

Vždy jsem je používala ve své profesi jako nástroj k rehabilitaci a sama jsem  i mnoho masáží zažila na vlastní kůži svého těla…není jednoduché vybrat maséra nebo masérku, která by konkrétní bytosti vyhovovala…čím to je? Je to zase o energiích, ale nyní nechci říct, že o sympatiích maséra a klienta, ale o tom , jak se terapeut, masér dokáže nacítit na energii klienta. 
A to mě velmi baví a baví to samozřejmě potom i samotného klienta…

Díky nacítění na jeho energii ruce poznají, kde má bytost problém, co ji bolí, co ji tak nějak omezuje, jestli chce více tlaku na své tělo, nebo jen tak motýlí pohyby..a o tom je moje energetická, intuitativní masáž s prvky Bowenovy masáže… s hudbou nebo v tichu…Ticho umožńuje vnímat pohyby a proměňovat je v energii pro tělo ze strany klienta…naslouchá energiím, které hýčkají tělo. 

Na Srilance jsem nakoukla pod poličku ajurvédským masážím a hlavně mě oslovily oleje, kterými se masáž provádí. Zamilovala jsem se do do jejich vůně, konzistence a vlastnostní …souzní s energií těla, ani nechladí, ani moc nehřejí..prostě jsou a působí na každou bytost podle jejich energie .

Objednávky: tel. 774 872 662, e-mail: mfohlerova@centrum .cz

Recenze

Masáž je celotělová, začíná se od chodidel, přes lýtka, hýždě, záda, krk a i hlavu, masírují se i dlaně, nárty, prsty a končí na zádech v oblasti prsní kosti. Masáž je doplněná ještě navíc energetickým cvičením, tam kde je bolest, blokace…..najednou nic není a jakoby se vznáším…použité oleje jsou úžasné, nechám je vždy působit nejraději do druhého dne 🙂
Renata, 54let