TianDe

Altajsko-tibetsko-čínská bylinná kosmeceutika

Vychází z principů Tradiční čínské medicíny a v praxi pomáhá tam, kde lékařská věda říká: „Lepší už to nebude, souvisí to z vaší diagnozou,podívejte se na rodné číslo.“
Produkty TianDe vychází ze starých přírodních receptur, kterými lidstvo léčí už tisíce let. Po vzoru altajské, tibetské a čínské medicíny harmonizují tělo i psychický stav člověka.
Produkty jsou vyrobeny na bylinném základě, kdy podíl bylinné složky je od 45-95%. Byliny jsou sbírány v oblasti Altaje za přísných podmínek školenými sběrači a všechny výrobky obsahují certifikát nejvyšší kvality ISO 900.

Působí komplexně, neřeší jen následek, ale hlavně jejich příčinu.

Proč jsem začala používat produkty Tiande?

Před 8 lety jsem dostala boreliózu, za půl roku obyčejnou rýmu a za 2 dny na to jsem nevstala z postele. Nefungovalo mi tělo, svaly, klouby, nemohla jsem vstát, sama se obléknout…stav, který se nedá moc popsat. Diagnoza: revmatoidní polyartritida…léčba kortikoidy, cytostatika.“Je to autoimunitní onemocnění, kde je léčba neznámá…ale  tohle lidem docela zabírá“…řekli lékaři.

Jako zdravotník jsem se s tím nechtěla smířit. Kortikoidy i cytostatika mají velké množství vedlejších účinků a užívat to roky jsem si nedovedla představit…moje tělo křičelo neeee! Střídavě jsem léky brala a vysazovala, vedlejší účinky jako nadváha, zácpa, nespavost, bolesti žaludku, problémy s očima, viděla jsem černé skvrny…vždy, když jsem se přes narůstající bolesti k lékům vrátila, tělo se bránilo ještě víc…jakoby neviditelná zeď se vytvářela mezi léky a mojí rukou a já jsem nebyla schopná dát lék do úst. Přesto, že jsem ještě neznala nástroje AC Bars, věděla jsem, že to nemohu užívat… a jen tak náhodou… (náhody se nedějí) mi v lékárně jedna magistra poradila alternativní léčbu jménem Tiande, přesto, že se v lékárně neprodává.

Harmonizace energie v těle

Jsem velmi nedůvěřivá bytost, a tak jsem tomu moc nejdřív nevěřila, chtěla jsem zjistit hlavně informace…ale najednou mi došlo, že to nechám na těle…začala jsem jejich unikátním produktem - bylinnými obklady - vložkami a začala harmonizovat energie v těle. Postupně jsem zařazovala jejich bylinné čaje, lepila na klouby bylinné náplasti, mazala svaly a klouby bylinnými gely z Altaje a Tibetu. Nakonec jsem získala důvěru i k jejich fungujícím potravinovým doplňkům jako je Citrokalcevit a Shousim…na bolesti něco úžasného a hlavně neřeší to následky, ale příčinu. 

Je to o pravidelnosti a komplexnosti

Komplexně, ne hned, stav se zlepšoval vždy o jeden level, vždy po 14 dnech…a já jsem se po půl roce nebála jít lehnout, protože jsem věděla, že vstanu sama a ne s pomocí druhého. Nakonec jsem šla i do detoxikačních náplastí a očistu těla od toxinů z léků jsem ještě podpořila změnou stravy. Od produktů zdraví jsem postupně přešla i na produkty běžné drogerie…i když drogeri... to je špatné slovo. Místo prášku na praní - ekologické turmalínové koule, které vydrží 550 praní. Začala jsem používat bylinné šampony a masky a přestaly mi konečně padat vlasy a dokonce mi začali růst nové…

Všechny produkty mají energii, v koupelně se cítím lépe a všechno, co nenese žádnou energii, nepoužívám. Je to o pravidelnosti a komplexnosti…stále jsem velmi omezená, nemohu chodit po horách tak jako dřív, nemohu sportovat, ale chodím a na bolesti mám produkty, které nepoškozují zbytek těla - veškeré laboratorní výsledky to jen potvrzují …a ten zbytek? Jak píše Mudr. Vojáček ve své knize…zbytek je psychosomatického původu, je to nerovnováha mezi duší a tělem a o tom jsou zase úžasné Barsy… 

…Jak to vše do sebe zapadá? Co je ještě možné? Jak to může být ještě lepší?

Zajímá mě

Ženské zdraví

Mužské zdraví

Bolesti zad a kloubů

Péče o tělo a pleť

Recenze

Měla jsem myom, který se stále zvětšoval, chtěla jsem však ještě jedno dítě s druhým manželema tak jsem se bála operace…produkty ženského zdraví, čaje a hlavně bylinné vložky a harmonizace vnitřní energie, tak jak vznikl, tak zase zmizel... i tohle umí čínská medicína.
Hana- ženské zdraví
7 let jsem nemohla otěhotněnt, 2 umělá oplodněnní… po půl roce užívání ženského zdraví od Tiande…vložky, gel, čaje, turmalinový pás…jsem bez jakékoli umělé substituce otěhotněla a narodila se mi zdravá dcera.
Monika- ženské zdraví
Problémy  po přechodu..pocení, bolesti hlavy, psychické problémy, výkyvy nálad, inkontinence, přes rok jsem chodila po doktorech a byla jsem objednaná na psychiatrii…neměla jsem co ztratit, „těch pár peněz mě již nevytrhne „a zkusila jsem tyto produkty…“pravda, sama bych nevěděla co a jak použít, je toho hodně a mnoho pozitivních reakcí, ale já jsem přece jiná, každý není stejný…..takže za mě to zase tak jednoduché není, ale když máte skvělého poradce…tak již po měsíci jsem se cítila o hodně lépe…nakonec jsem návštěvu na psychiatrii zrušila, zachránila jsem i svůj druhý 5 let trvající vztah, který byl do té doby skvělý…ale když jsem začala mít problémy v přechodu…měla jsem pocit, že jsem někdo jiný a že nechápu, jak s tím člověkem mohu být…nyní je však zase můj život plný radosti, pochopení a zážitků...
Jarmila- ženské zdraví

Objednávky konzultací, poradenství: 


email: mfohlerka@centrum.cz, tel.: 774 872 662