Bolesti zad a kloubů

Bolest kloubů a zad je buď z opotřebení organismu, nadměrné námahy nebo autoimunitní onemocnění. Klasická medicína řeší následky, Tiande se snaží řešit i příčinu. Proces léčení bolesti kloubů je dlouhý, ale podle mých zkušeností zatím nejúčinnější, který jsem potakala. Sama mám revmatoidní artritidu. (podtržené – možnost kliknutí a přesměrování třeba na novou stránku o artritidě. Zatím není, ale to se může dodělat pak už časem)

Tiande řeší bolesti kloubů několika způsoby, které dohromady vytvářejí výraznou úlevu od bolesti. První je detoxikace (soli, náplasti), druhá je vytvoření energetické rovnováhy v těle (čaje, vložky, potravinové doplňky), poté lokální působení pomocí gelů (orthofit, slaviton) a turmalínový pás. Velmi podstatná je také změna stravy. 

  • Artróza
  • Artritida 
  • Vyhřezlá ploténka
  • Chronické problémy zad
  • Chronické bolesti svalového aparátu

Řešení příčiny problému je proces - nikoli jednorázové rozhodnutí na pár dní. 

Změny jsou o pravidelnosti a komplexnosti.
Podstatná věc: každé tělo je jiné a jinak reaguje na změny. 

Tiande výrobky obsahují velké množství přírodních látek a přirozeně naše tělo může na ně reagovat různě, proto tradiční čínská mediciná začíná s detoxikací organismu a postup je vždy individuální.  Je třeba zpomalit, něco ubrat, něco naopak přidat a najít rovnováhu a hlavně nevzdat se a setrvat. Z toho důvodu je vždy nejlepší nejdříve individuální konzultace. 

Každá bytost je originální a jedinečná. 

Objednávky konzultací, poradenství: 


email: mfohlerka@centrum.cz, tel.: 774 872 662 

Ženské zdraví

Mužské zdraví

Bolesti zad a kloubů

Péče o tělo a pleť