Kup si nahrávku online:

Velkolepost bez struktur a omezení

Jaké možnosti změny se nám otevřou, když uznáme svoji VELKOLEPOST ?

Kup si nahrávku online:

Jak se dostat z přežívajícího módu?

ZMĚNA. Prostor pro změnu jak vystoupit z destruktivnich vztahů Jak sebe přijmout , když se sama sobě nelíbím? Jak vystoupit z přežívající módu vztahu, peněz, tvorby, podnikání? Jaké by to bylo zaměřit se na to , co chci žít a co chci dosáhnout ? Jaké by to bylo nebýt v odporu a nestát na místě ? Jaké by to bylo opustit stagnaci ? A možná vás napadá … “ jak toho ale dosáhnu? 

Kup si nahrávku online:

Velká pětka

Nejsilnější energetický nástroj, jak změnit život s domněnkami a soudy?

Co jsou domnělé reality a reaktivní reality a co nám energeticky vytváří? Situace, že se nedokážeme hnout z místa. A jak to používat, jaké nové možnosti a volby se nám mohou otevřít, když se přestaneme domnívat?  

Kup si nahrávku online:

Jak změnit energii oběti ve vztahu?

VZTAHY a OBĚŤ
Také patříte k těm, když vám někdo řekne Miluju te...že máte divný pocit? Nebo patříte k těm, že si to moc přejete, aby jste to slyšeli často? Miluji tě...je z úhlu pohledu reality jako wau. Ale z úhlu pohledu energií je to závěr a soud! A ještě navíc...většinou to není ani pravda, lidé to mnohdy říkají jen tak, protože to je v této realitě zvykem. 

Kup si nahrávku online:

Jak na tvorbu otázky?

JAK na OTÁZKU?
Proč je otázka tak důležitá? Proč zrovna jen otázka otvírá vědomí? Proč na ni není třeba hledat odpověď? VÍTE jak používat po energii LEHKÉ A TĚŽKÉ?
Je pro mnohé z vás těžké položit otázku? A jaké by to bylo mít s tím lehkost?
Jak s lehkostí na tvorbu otázky, slovní facilitace s ochutnávkou energie SOP.

DÁRKY PRO VÁS

ONLINE ZOOMY ZDARMA K POSLECHU

Nahrávka zdarma - dárek pro Vás

Radost, lehkost a sláva

Nejčastějším mottem této modality je jaké by to bylo, žít v Radosti, lehkosti a slávě? A víte co to je? Když jsem to slyšela poprvé, tak mě to velmi iritovalo a říkala jsem si, že to je ale velký nesmysl. Ale když jsem pochopila nástroje k otvírání vědomí, došlo mi, že je to možné.

Facebook skupina
Magická Samšina

youtube milada fohlerova

Youtube kanál 
Milada Fohlerová

Telegram 
Magická Samšina