Terapie Access Bars

Jemný dotyk na hlavě, kdy klient leží na masážním lehátku a má pocit relaxace. Jemným dotykem prstů se aktivuje 32 bodů na hlavě. Tyto body tam vždy byly, jen je bylo nutné  objevit. A co se stane...?

Ten přeplněný “papiňák” pocitů a emocí, ty pevné úhly pohledu , které nejsou naše, ta energie zachraňování , kdy stále zachraňujeme a pomáháme druhým, se rozpustí.
Barsy umožní napojit se po rozpuštění bloků a omezení zpátky na svou bytost a my si pak můžeme vytvořit zcela jinou realitu, abychom mohli žít život v radosti, lehkosti a slávě. 

Délka sezení

2,5 hodiny

Cena:

2 500 Kč

Laskavý rozhovor s Jakubem Karáskem o možnostech, volbě za hranicí této reality a o jednoduché metodě Access Bars.

Více o této modalitě

Co si představit pod Access bars?

Access Bars je metoda , která pracuje s 32 body na hlavě.
Co se potom stane? K čemu nám to je?

Naše bytost, když si vybírá, tělo, do kterého se bude inkarnovat, tak velmi dobře ví, jaké úkoly tady v této realitě chce splnit. A vybere si také dobrovolně tuto realitu, kde jsou dva druhy energií - černá a bílá, Jing a jang…světlo a temnota…o tom mluví ostatně mnoho dalších modalit.
Zvolí si tělo, zvolí si úkoly, mnohdy ne úplně jednoduché, ale je to její volba, ví, že vše je možné splnit, vykonat, prožít a posunout se dál. Ale má to jedno ALE. Zvládne opravdu všechny úkoly, ať jsou jakkoliv těžké za předpkladu, že zůstane napojena na zdroj, na energetický zdroj, z kterého přišla. A to napojení umožňuje 32 bodů na hlavě, tzv. Bars.

Těsně po narození jsou otevřeny, ale díky duální realitě a nerovnováze energií se velmi brzy zavřou tzv. pevnými úhly pohledu, které vytvořila tato realita. Nejsou naše, ale vytvářejí omezení, závěry, limity…energeticky se tyto body velmi rychle zavřou a bytost přestane být na zdroj napojena.

Neví tedy, jak splnit ty úkoly, které si vybrala, nemůže žít život v lehkosti a radosti. Zůstane jen mozek. Ano, je to úžasný orgán, který řídí naše fyzické tělo a pomáhá nám tvořit v této realitě, ale nedokáže napojit duši, bytost, na její energetický zdroj.

Gary Douglas to před více než 30 lety chenelingem navnímal a podařilo se mu to i vědecky dokázat. Před spuštěním Bars a po aplikaci Bars je množství uvolněné energie kolem hlavy mnohonásobně větší

Skutečností je, že každá volba, kterou jsme kdy udělali, vytvořila to, co žijeme.

Po pěti letech praxe, kdy mě tato modalita otevřela další možnosti, bych na otázku
"Co je Access Bars?" odpověděla takto:

Nástroje k otevírání vědomí, kdy barsy rozpouští bloky a omezení, které jsme nasbírali a energeticky natáhli od ostatních. A pokud je rozpustíme, napojíme se zpátky na naši bytost. A to napojení nás vede,”proč jsme tady”,  nástroje nám umožňují objevit dary a kapacity , které všichni máme, jen se nemohou objevit.
Realita nás učí, jak máme ŽÍT, Access C nám otevře možnosti jak v této realitě BÝT.

Moje první setkání s Access Bars

Co to jako bylo? Proč tam vlastně přišla?

 

"Nesmysl, na žádný kurz nepůjdu, nepotřebuju to."

Moje první setkání s Access bylo na semináři o čínské medicíně. Když už byl téměř konec, přišla paní a rozložila masážní lehátka. Pod mýma rukama ležela další paní, kterou jsem neznala. Bylo nás tam asi 10. Podle instrukcí jsem ji přiložila moje ruce na určité body na hlavě a ona zase mě. Byla to jen malá ochutnávka a pozvánka na kurz, který se měl konat za týden.

Co to jako bylo? Proč tam vlastně přišla?

Již za tmy jsem sedla do auta a jela domů. Bylo mi tak nějak jinak, ale moje hlava zavelela: "Nesmysl, na žádný kurz nepůjdu, nepotřebuju to." Měla jsem před sebou celý týden a já to pustila z hlavy, vždyť už jsem se rozhodla. Ale celý týden byl takový zvláštní….jiné soudy, jiné moje závěry, všechno bylo tak nějak jinak. Co to jako je? Měla jsem lehkost a chaos dohromady, něco je jinak, ale CO … nikam nejdu. Jenže najednou jsem vnímala obrovskou těžkost, že bych tam nešla. Dokonce i představa mé hlavy, že tam nepůjdu, nebyla přesvědčivá. A tak jsem dorazila v únoru 2019 na svůj první kurz. Byl opravdu první, nikdy jsem na žádném jiném nebyla.

Recenze

Celý život jsem měla jeden velký problém, nedokázala jsem mluvit na veřejnosti s více než 2 lidmi...a to jsem minimálně 2x do roka měla mluvit před svými zaměstnanci a hodnotit úspěchy firmy...nedostala jsem ze ebe ani slovo...v pondělí jsem šla na Barsy a a v pátek a v sobotu jsem měla 2 akce, kde jsem měla mluvit na veřejnosti a já jsem to zvládla, bez stresu a s lehkostí
Blanka, 42 let
Ze zdravotních důvodů jsem chtěla změnit práci , měla jsem nějaké možnosti, ale vždy jsem se na něco vymluvila...vždy mě zabrzdil strach a obavy...ma veškeré argumenty jsem vždy měla odpověd ...nojo jenže , ale...již po 2 sezení jsem změnila práci... stále na sobě pracuji, vrstev které se musí znehodnotit a přetvořit j e ještě hodně, ale již nemám strach...když se správně zeptám, vše jde s lehkostí a o tom jsou Barsy.
Hanka, 50 let
Rozdvojená osobnost, vyhodili ho již ze třetí práce, nyní téměř rok nepracoval, bolesti žaludku, slinění, začal se bát jezdit autem, bál se svých myšlenek, říkal, že druzí je slyší, silný kuřák, celý den trávil v posteli nebo u televize, živili ho rodiče...již po prvním sezení začal dodržovat nový režim...vstával v 8 hod ráno, začal si vařit, změnil jídelníček, začal běhat, pomáhat rodičům, za 14 dní sedl za volant, za měsíc si začal hledat práci...začal mít sny a přání a ví, že se mu splní...vždy se těší na další terapii, ještě je potřebuje, ale časem začne tyto úžasné nástroje používat sám.
Marcel, 20 let
Na barsech jsem byla poprvé v říjnu 2019, když jsem se rozhodovala, zda mám jít na operaci. Terapie mi pomohla rozhodnout se s lehkostí a bez strachu pro operaci. Celý měsíc, který mi do operace zbýval, jsem byla naprosto v pohodě a bez stresu z plánované operace. Potom jsem byla na barsech a tělesných procesech ještě několikrát. Chodila jsem skoro každý týden, protože jsem potřebovala vyřešit plno věcí. Po rozvodu jsem neměla zcela vyřešen vztah k manželovi. Barsy mi pomohly se na vše dívat s nadhledem, používat intuici a procházet životem s lehkostí. S manželem jsem již schopná komunikovat, aniž bych pociťovala nějakou lítost z toho, jak náš vztah skončil.
Renata, 53 let