ZOOM: Jak změnit energii oběti ve vztahu

VZTAHY a OBĚŤ
Také patříte k těm, když vám někdo řekne Miluju te...že máte divný pocit? Nebo patříte k těm, že si to moc přejete, aby jste to slyšeli často? 

Miluji tě...je z úhlu pohledu reality jako wau. Ale z úhlu pohledu energií je to závěr a soud! A ještě navíc...většinou to není ani pravda, lidé to mnohdy říkají jen tak, protože to je v této realitě zvykem. 

A z úhlu pohledu energíí soud spojeny se lží...vytváří energetické vězení...a co chcete vytvořit ve vězení????
A víte tedy co ? 
Z úhlu pohledu energie vztah může fungovat, když nejsou žádná očekávání, vše je jen zajímavý úhel pohledu, nic není špatně a nic správně a vy jako partner nebo partnerka nemáte energii oběti, ale jste v expanzivní, laskavé a radostné energii. 
A jak to máte udělat ? 
Pomoci nástrojů Access to jde rychle a je to trvalé, když to používáte.
Jaké změny ve vztahu mohu vytvořit?
Jaké další možnosti v našem vztahu jsou které nevidím?
Co je to, co mi nedochází?
A vše co to nedovoluje …

A co s tou obětí ?
ENERGIE OBĚTI je velmi agresivní energie, většinou si ji neseme jako otisk z minulých životů... Ovlivňuje to nejen kvalitu vztahu, ale i volbu partnera nebo nemožnost si ho najít. Během několika měsíců mnoho žen přišlo na konzultaci s tím, že chtějí jen potvrdit, že se chtějí rozvést. Už po první konzultaci bylo vše jinak.
Jen byly v energii oběti.

Jako oběť si připadá také mnoho žen, které manžel zabezpečí finančně, ale oni se za to stydí, cítí se vinny. Je to zase algoritmus z minulých životů, že to přece nemůžeme.

Zoom jak změnit energii oběti ve vztahu díky energetickým nástrojům?
Tak o tom je tohle video.

Objednávka