Pod svícnem je největší tma

…asi ještě nikdy to nebylo pro můj život trefné tak jako právě nyní. Po Foundation se mi změnilo vše – vědomí, klienti , tvorba , nápady, ale i vztah…Čím více klientů jsem měla, čím více jsem ostatním čistila entity a démonické energie, tím více jsem zapomínala na svoji drahou polovičku….
Moje první láska ze sedmnácti, potom 25 let každý svůj vztah a nyní 8 let spolu… I v tomto věku láska, vášeň , společná tvorba, ale čím více jsem praktikovala Bars sezení, tím více jsem měla pocit, že je mezi námi stále větší prostor…nebo propast… nekreativita… Jeho slovo nemělo najednou žádný význam. Jeden den něco řekl s nadšením, co vytvoří a druhý den, jako by to za něho řekl někdo jiný. Jeden den nadšeně mluvil o plánech a nápadech, druhý den na mě nevěřícně zíral, co to říkám. Normální vysvětlení a rozebrání dané situace najednou nemělo vůbec žádný význam…“Jsem asi blbej a neschopnej, nebudu se s tebou bavit…nebudu nic říkat.“ Mnohokrát jsem si jen tak letmo řekla: „Potřebuje Barsy… ale on si o ně neřekne…musí si přece říct…“
„Můj děda je právník, musíš si vzít vysokoškolačku, já jsem vysokou školu nemohla dokončit, protože mě tvůj otec přivedl do jiného stavu, když se narodila tvoje sestra“, říkala mu máma. Často mámu našel dole v prádelně, bylo mu 14, lahve vína byly úplně všude…schovávala je dokonale, ale když měla potom dost, už ji to bylo jedno.

Ve 20 mě přivedl domů, abych poznala jeho rodiče. Pohrdání, že dělám jen nástavbu po gymplu bylo evidentní. Po 2 letech jsme se rozešli, oženil se, vzal si doktorku… „Mám rakovinu …zbývá mi pár týdnů života“, řekla mu matka v autě, když ji vezl z nemocnice nic netušíc, jaký je její zdravotní stav…. Bylo ji 50…rána, tma, na místě byla mrtvá. Z boku do nich narazilo auto – pro ni vysvobození…, řekli lékaři.
Včera jsme jeli s mojí kamarádkou na výměnu do Green pointu a já ji vyprávím v autě, co to máme doma za energie….Vděčnost za jiný úhel pohledu…“On tam není, vždyť tam není..tam je úplně někdo jiný…..udělej mu Barsy a vyčisti to…zrovna ty s tím máš lehkost“…já jsem mu fakt ještě nevyčistila entity.???
Domů jsem dorazila v půl 11 večer..vděčnost..nespí..bez vysvětlení jsem mu řekla, že mu jdu udělat Barsy…jen se zeptal, kam si má lehnout a když jsem spustila implantáty…najednou jsem ji uviděla…jeho matku…
Já jsem v životě měla smůlu a nic se mi nepovedlo, jak jsem chtěla, a tobě se nyní vede …a na tebe nemohu, ale na něho ano…přece nemůžeš být tak neskonale spokojená, já jsem také nebyla….
Celé Barsy prospal, škubal sebou, nechtěla odejít….to přece nemůžeš!
Z těla vylézali při čištění démonů pavouci a housenky. Byla to jen energie, ale v momentě, když vylezli, najednou se stali bezbrannými a jejich energie se změnila. Přesně v půlnoci jsem skončila – s lehkostí, radostí a slávou…okamžitě se vzbudil, byl to zase on, milující, pozorný a přítomen.
Co dalšího je tady možné, abychom ty dary a kapacity, které nám dává Access, používali …zaslouží si to .
Ilčo, vděčnost za tvůj postřeh včera v autě na dálnici… Jak se to ještě zlepší? … A Ivanko a Honzo, děkuji, že jste.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.