Entity

Je to pár dní, co jsem se účastnila úžasného kurzu 3d body class a netušila jsem , jak brzy zažiji syrovou realitu a propojím vše, co jsem se nejen tam, ale i na Foundation naučila.

Před rokem mu objevili agresivní zhoubný nádor na mozku, je mu 30 let, podstoupil operaci, ale budoucnost velmi nejistá… Většinou končí špatně.
Šest týdnů moc nejí, matka pracuje v chráněné dílně, je lehce postižená, psychicky to nedávala, nevěděla co jsou Barsy, ale chtěla je, ulevilo se jí. Přišla zase, jeho sestra také přišla, po terapii odešla beze slova, ale příště řekla, že ji už tolik nepronásledují démoni. „Přijdu zas a Mirek by je také potřeboval, ale ten, když to není zadarmo, tak nepřijde…“

Již 2 dny po mém kurzu se ozývali noví klienti a všichni vlastně chtěli tělesné procesy… Oni ne, ale jejich těla řvala… my jsem si tě našli a my to chceme… kvantování..ten úžasný přenos myšlenek, protože i moje tělo po kurzu řvalo…“Kéž by si to mohl každý dopřát…“ V pondělí začal mluvit z cesty, volali na neurologii, ale tam je odbyli, že se to stává…volala matka, co má dělat, jestli nemohu přijet.

Začala jsem dávat Barsy, tělo reagovala téměř okamžitě na dotyk, Bekemek byl výrazně v přesile a entity a démonické energie se tam tlačili jak ve výtahu…Mirek celou dobu povídal, že přišel z práce a že má manželku a že pracují na jednom zajímavém projektu… Vidí lidi, kteří už nejsou, a vidím dědu, je stále se mnou… „Jak ti je?, ptám se… jaký máš celý den, když jsi stále doma? Skvělý… nyní jsem se vrátil z tábora a půjdu zase na operaci..ale ono se to asi nestalo? Nebo stalo? To je to, co nevím, chci na to přijít…bylo mi horko a měla jsem pocit, že dostávám narkózu. Čistila jsem jsem entity a démony a on najednou neviděl vše dvojitě, ale ostře a normálně….

Když jsem skončila Barsy, jakoby automaticky mě naskočilo MTVSS. Položila jsem ruku na třetí oko a thymus a jak jsem vyslovila hypofýza, epifýza a hypotalamus, tak mozek, který byl vlastně tou obětí zákeřné nemoci, a celé tělo křičelo: Už nechci být reálným tělem, úkol jsem splnilo... Mirek se na mě v tu chvíli podíval a povídá: „Přijďte zas, ale nyní chci spát, byl to super den…

Když jsem přišla dolů, oznámila jsem rodičům , že jeho stav je vážný, ale že záleží na úhlu pohledu..On je velmi spokojený, nic ho nebolí a prožívá skvělé dny, jak je sám nazval. V pátek, včera, celý den spal… Večer jsme si volali, jeho sestra se mě zeptala, jestli mu nemůže na noc pustit nahrávku Andělé a démoni, že by mu to hrálo celou noc. „Skvělý nápad…určitě mu to pusťte.“

Včera ráno mi volala jeho matka: „Ve 3 ráno mě zavolal, mluvil se mnou úplně normálně, hodně se napil a vzal mě hezky za ruku…jsem volný, tak už jdu.“ ..a tělo i duše opustili v klidu tuto realitu. Rodiče to přijali se smutkem, ale také s velkou vděčností, co všechno je také možné.

Děkuji za dary a kapacity v této realitě a všem, co mi je pomohli objevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.